Współpraca

Serdecznie witam na tej skromnej stronce dotyczącej współpracy z moją osobą. Jeżeli chciałbyś takową nawiązać w celu dotarcia ze swoim czymś tam do moich czytelników (wszystkich trzech), to wiedz, że absolutnie musisz się ze mną skontaktować (w tym celu polecam Facebooka).

Zanim to jednak nastąpi pozwól jednak, że wspomnę o kilku drobnostkach:Część pierwsza, część odnośnie książek w różnej formie.

Po pierwsze lubię książki, lubię odkrywać nieznane tytuły i podchodzę do nich z entuzjazmem. Jeżeli chcesz żebym zapoznała się z twoją książką, to nie zastanawiaj się. Nie trzeba pytać mnie o pozwolenia przed wysłaniem mi kopii w wersji elektronicznej. Przeczytam ją jeżeli czas i ochota będą mi sprzyjać. Ale nic więcej nie mogę obiecać, mam zawsze zarówno zapas książek do przeczytania, jak i multum książek, które planuje kupić. Postaram się udzielić prywatnej opinii na temat twojego dzieła, ale czas oczekiwania na tą opinię należy traktować jako nieokreślony.

Po drugie uwielbiam wersje papierowe. Jeżeli chcesz żebym zapoznała się z twoją pozycją w takiej formie, skontaktuj się ze mną. Jak już wspomniałam powyżej nie potrafię powiedzieć kiedy zapoznam się z książką. Książka w wersji drukowanej zawsze znajdzie się na zdjęciu stosiku książek, które zdobyłam w danym miesiącu.


Część druga, część odnośnie form współpracy, które dotyczą znacznego zaangażowania z mojej strony.


Z przyjemnością zrecenzuję na blogu książkę. Odpłatnie, za to całkowicie zaangażuje się w tworzoną treść. Cenię sobie swój czas i szanuję ciebie. Pamiętaj jednak, że zawsze oceniam subiektywnie, według mojego gustu, ale w przypadku mojej negatywnej opinii istnieje możliwość rezygnacji z publikacji. Stawki ustalam indywidualnie, w zależności od czasu potrzebnego do zapoznania się z książką. Po szczegóły odsyłam na e-mail.

Konkursy. Z chęcią jakiś przeprowadzę. Konkursy to jednak temat rzeka, wiec odsyłam na e-mail.

Nie ograniczam się do książek. Jeżeli chcesz żebym napisała na swoim blog o czymś innym, nie krępuj się i napisz do mnie. Mogę zrecenzować nawet ciasteczka.

Cokolwiek innego, nie wiem, napisz do mnie i zobaczymy co da się z tym zrobić.


Nie gryzę i jestem optymistycznie nastawiona do świata. Jeżeli chociaż po części możesz powiedzieć o sobie to samo, to myślę, że się dogadamy.