wtorek, 11 października 2016

Jesienne pyszności.

Cześć!
Jesień, taka piękna jesień, liście spadają z drzew, pochmurno, deszczowo, chłodno...mrocznie, aż chce się czytać!
Dlatego pora na jesienne pyszności czyli skarby, które wzbogaciły moją domową biblioteczką oraz to czym aktualnie się posilam.

Zacznę od książek, które zdobyłam za punkty na fincie, książki są używane, ale mnie to absolutnie nie przeszkadza, ważne żeby dało się czytać. A taka używana książka ma swój klimacik!
Punkty sobie zakupiłam, wydałam około 30 zł i tyle dobroci do mnie dotarło za tę cenę do mnie przybyło:


A co chwyciłam w moją łapkę? Od dołu:
1. "Hotel New Hempshire" - John Irving - czytałam, spodobała mi się, a teraz mam swój egzemplarz i mogę ponownie po nią sięgnąć i się delektować.
2. "Łabędź i złodzieje" - Elizabeth Kostova - ostatnio sobie o niej przypomniałam będąc w bibliotece i przechodząc obok tej książki. Wróciłam do domu i zamówiłam bez wahania. :)
3. "Sovay: Przygody pięknej rozbójniczki"- Celia Rees - bo chcę zapoznać się z twórczością tej pani. Wygląda obiecująco.
4. "Tigana"- Guy Gavriel Kay - czytałam, ale nie dokończyłam. Tak mi się spodobała, że oddałam do biblioteki wiedząc, że muszę ją koniecznie kiedyś kupić. No i mam!

Czyż nie są śliczne, hmmm???

A teraz to w czym teraz zaczytuję się bez pamięci, dawałam zdjęcie na facebooka, więc Ci co tam zajrzeli wiedzą o czym mowa.
A mowa o:

Tak, tak... Brandon Sanderson. Pierwszy tom, czyli "Z mgły zrodzony" już przeczytany. Teraz zaczytuję się w tomie drugim, czyli "Studnia wstąpienia". Polecam na jesienne dni. Bardzo klimatycznie pasuje.

To wszystko kochani na dziś.
Zapraszam do komentowania, dzielenia się swoimi opiniami. Czy coś tego was interesuje? Może coś czytaliście lub macie zamiar? Piszcie.
Zachęcam również do odwiedzenia mojej strony na facebooku, profilu na lubimy czytać oraz na Instagram (dopiero się tam rozkręcam).

Instagram: Elilaya

Pozdrawiam
Ania :)
3 komentarze:

 1. Mam na półce pierwszy tom Sandersona, ale jakoś ta objętość trochę mnie przeraża :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Im dłuższe książki tym większa przyjemność z czytania. :)

   Usuń
 2. Nie czytałam, ale tytuły brzmią fascynująco.

  OdpowiedzUsuń